Sponsorlu Bağlantılar

Tik tok hesabına youtube ve instagram hesabı nasıl eklenir

1.167 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda dünyaca popüler video ve fotoğraf paylaşma uygulaması olan instagram hesabını tik tok ‘a nasıl eklenir bunu anlatacağız.

Son zamanların popüler uygulaması ve video içerik üretme paylaşma uygulaması olan sosyal ağlardan Tik tok kullanıcıları için instagram nasıl eklenir bunu makalemizde sizlere en kolay yoldan anlatacağız.  

Bunun dışında video paylaşım platformu olan Youtube hesabını da ekleme imkânı olarak sizlere sunmaktadır. Eğer sosyal ağ hesaplarını hesabınıza eklemeyi düşünüyorsanız aşağıda adımları takip ederek sizde kolaylıkla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

TİK TOK’A İNSTAGRAM EKLEME

Ayrıca Tik tok kullanıcılarının sizi instagram da takip etmesini istiyorsanız bu işlem sırası şu şekilde yapabilirsiniz.

  • Sağ alt köşe de “Profil” butonu basın
  • Kırmızı renkte olan “Profili Düzenle”

Bu menüde en alt kısmında Instagram ve Youtube yazan yerde hangi hesabınızı eklemek istiyorsanız o butona basınız.

izin verdiğiniz de tik tok hesabına instagram hesabını bağlamış olacaksınız.

Aynı işlem için Youtube hesabınız içinde geçerlidir. Açılacak olan sayfada Google hesabınızla giriş yaparak Youtube hesap ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Böylece Tik Tok profilinizi ziyaret eden kullanıcıları da Youtube’de paylaştığınız kanalınıza abone olmak ve videoları izlemek için çekebilirsiniz.

Bu yazımızda tik tok ‘a instagram ekleme ayrıca youtube hesabı nasıl eklenir bunu sizlere anlatmaya çalıştık bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın