Sponsorlu Bağlantılar

Telefonda video kayıt ederken aynı anda ekran görüntüsü alma

437 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone telefon kullananlar için güzel bir haber vereceğiz. Fotoğraf çekme merakınız varsa gittiğiniz mekanlar, doğa alanlarında manzara görüntüsü, fotoğrafı ya da video çekiyorsanız telefonda video çekerken aynı anda ekran görüntüsü alabileceğinizi biliyor musunuz?

Telefonda video kaydetme işlemi sırasında beğendiğiniz hoşunuza giden bir manzaranın ya da farklı bir enstantane görüntüsü aynı anda alabilirsiniz.

Bunu yapmak oldukça basit bu telefonda video çekimi yapmak için kayıt tuşuna bastığınız da ekranın hemen altında fotoğraf çekme düğmesini de göreceksiniz.

video çekerken fotoğraf çekme

Kullandığınız telefonda video çekimi için kayıt tuşuna bastığınız da kayıt düğmesinin hemen altında fotoğraf çekme düğmesi göreceksiniz. Bu düğme yardımı ile video çekimini durdurmadan ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Bu işlem oldukça basit ve kolaydır. Aynı anda video çekimi ve fotoğraf çekimini birlikte yapabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları film rulosu içinde bulabilirsiniz. Telefonda fotoğraf ve video çekmeyi seven kullanıcılar için oldukça iş görecek bir özelliği sizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu konuda sorular için sayfamızın yorumlar kısmından ve soru & cevap sayfamızdan tarafımıza sorularını göndererek cevaplar alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın