Sponsorlu Bağlantılar

Taranmış görüntüyü metne çevirme

238 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda taratılmış görüntüyü metne nasıl çevireceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Bunun için ücretsiz üçüncü parti online, çevrimiçi siteden faydalanacağız.

Bu sitemiz “https://www.sodapdf.com/ocr-pdf/ üzerinden belgeleri taratarak kullanabilirsiniz. Hizmet boyutu 2 MB veya daha küçük olan tüm PDF, GIF, JPG, TIFF, BMP dosyalarını desteklemektedir. Yüklediğiniz bu belgeleri işleyerek OCR sonuçları web sayfasında görüntülenecektir.

Ücretsiz çevrimiçi optik karakter tanıma özelliği kullanarak herhangi bir resmi, taranmış belgeyi veya yazdırılmış PDF’yi saniyeler içinde düzenleyebilir ve belgeye dönüştürebilirsiniz.

Böylece boyutu 2 MB altında tüm dosyalarını Online olarak metne çevirerek bir yükün altından da kalmış olursunuz.

Bu konumuzda Taranmış görüntüyü nasıl yazılı metne çeviririz bunu yazımızda vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın