Sponsorlu Bağlantılar

Tango’dan Numara Öğrenme?

882 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango uygulamasında adını ve soyadını bildiğiniz bir kişinin telefon numarasını öğrenebilir miyiz ? Sizlerden gelen ve çokça sorulan sorulardan biride tango üzerinden numara öğrenme , sorgulamadır.

tango profil

isim ve soyisim ‘de bildiğiniz bir kişiyi arama bölümünden yazdığınızda bu kişinin telefon numarası öğrenmek mümkün mü ? Maalesef search – arama kısmına isminizi ve soyismini yazdığınız kişini telefon no’su çıkmaz , böyle bir özelliği yok maalesef . Şöyle bir şey olabilir , kişi isim yanında telefon numarasını yazarsa öyle görebilirsiniz , yoksa aramalarda bilmediğiniz bir kişinin numarası çıkmaz.

Tango uygulamasını kişi rehberindeki bir kişi kullanıyor ise bunu arkadaş listesinde görebilirsiniz ve telefon ajandasından bakarak görebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

tango telefon numarası , tango app telefon numarası öğrenme , tango telefon numarası sorgulama , tango üzerinden telefon numarası nasıl öğrenilir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın