Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Oda’ya Nasıl Katılınır?

2.368 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango uygulaması yeni güncellemeler ile bir çok özelliği birlikte getirdi. yeni arkadaş bulmak için sayfalar arası geçiş özelliğini ve Odalar özelliği olarak yeni özelliklerini uygulamaya kattı.

Peki Nedir bu Odalar Özelliği?

Bu odalarda ilgili alanlarına göre sohbetler yapabilirsiniz. ilgi çeken odaları Favori ekleyerek daha sonra bu odalar üzerine bir kere tıklama ile odaya giriş yapıyorsunuz ve sohbet’e devam edebiliyorsunuz.

Odalara Nasıl Girilir? 

Odalara giriş yapabilmek için Tango’da alt menü’de görünen Odalar simgesine ufak bir dokunuş yapıyorsunuz. Daha sonra size ilgi alanına göre odalar gelecektir. İlgi alanları İngilizce olarak gelmektedir.

Ama bu odalara girdiğinizde Türk kullanıcılarını göreceksiniz ilgi baya var yani şimdi aşağıdaki resimde anlatmaya çalışacağım.

1- Numarada “Odalar” yazan yere dokunduğumuz’da Size ilgi alanına göre odalar gelecektir.

2-Numarada İlgi alanı göreceksiniz Burada Sağdan Sola veya Soldan Sağa kaydırma yaparak bir çok ilgi alanı gelecektir. Celebrities , Sports , Movies & TV , Fun , Music , Lifestyle , Horoscopes , News , Tango , Recommemded , Nearby gibi altında bir çok odalar gelecektir.

3-Numarada Odalar gelecektir Bu odaları seçmek için aynen sağdan sola veya soldan sağa kaydırma yaparak oda seçiyoruz.

Bu seçtiğiniz odaları isteğiniz üzerine “Favorilere Ekle” diyerek Keşfet yanında Favoriler kısmına atabiliyorsunuz. Daha sonra seçtiğiniz odaya girmek için üzerine bir kere tıklamanız yeterlidir.  Bu odadan çıkmak için Sol üst köşede X tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Oda’da Kişileri görebilmek için hemen sol üst’de “Bu odada ilginç kişiler var” bastığınızda görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango’da Oda’ya Nasıl Katılınır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın