Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da oda nasıl açılır?

4.207 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda  tango’da nasıl oda kurulur üzerine paylaşım yapacağım. Sizlerden gelen sık sorulardan biri olan Tango Sohbet Odaları yeni güncellemeler ile birlikte geldi. Artık arkadaş arama özelliği ile birlikte sohbet özelliğinde getirmiş oldu.

Tango’da Sohbet Odaları kurulur mu ? kurulursa nasıl kurulur ? bu sorulara şimdi cevap arayacağız. Tango Sohbet odası oluşturma durumu şuan maalesef yok , Tango kendi oluşturmuş olduğu odalar üzerinden sohbet edebilirsiniz.

Yeni gelecek bir güncelleme ile ileri’ki dönemlerde kendi sohbet odanızı oluşturmanız ve arkadaş listeniz ile sohbet edebileceğiniz gibi bu sohbet odalarına dışarıdan katılımların olacağı mümkün olabilir. Şuan mevcut sohbet odalarını kullanmaya devam edebiliriz .

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango’da oda nasıl açılır? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Slm ben tangoda’ki sohbet odalarına giremiyorum ağ bağlantısı yok yazıyor ama normalde ağ bağlantısı var sadece odalara giremiyorum neden acaba cevap veririm aydınlatırsanız sevinirim teşekür ederim

    • bu sorun Tango ile ilgili bir sıkıntı bu hata bir çok kullanıcı tarafından alınmaktadır.

  2. Adem bey odaların şuan iöin kurulamadığını söylüyorsunuz fakat yakın çevremdeki cafelerin yada işletmelerin kendi adına oda kurduklarını ve bu odaların sohbet odalarındaki sayfalarda yer aldığına bizzat şait oldum oda kurulamıyorsa bu işletmeler nasıl kurabiliyorlar?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın