Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Konumu Paylaş Özelliği Gerçeği Yansıtır mı..?

792 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango Uygulamasında yeni gelen özelliklerden biride artık bulunduğunuz yerin Konum bilgilerini karşı tarafa yollaya biliyorsunuz. Daha önceden Whatsapp da olan bu uygulama şimdi artık Tango’da Arkadaşlarınıza bulunduğunuz konumları paylaşarak adres tarifinde buluna bilirsiniz. Böylece bir mekanı bulmakta oldukça yaralı olacaktır.

Konum Paylaş Özelliği ;

Akıllara bir soru’da gelmektedir. Acaba Tango’da Konum paylaşımı gerçeği yansıtır mı ?  Bulunduğunuz Yerin Bildirimi yapmak için Konum işaretine ufa dokunduğunuzda GPS yardımı ile konumunuz otomatik olarak ekrana gelecektir. Eğer siz farklı bir konum için paylaşım yapacak iseniz örnek veriyorum siz evdesiniz bir alış veriş mekanı için adres verecekseniz arkadaşınıza Konum işaretinin üzerinde elinizde bastırıp istediğiniz yere çekerek istediğiniz konumu paylaşa bilirsiniz.

Hali ile böylece Bir arkadaşınız şaka yollu olsun yada gerçeği yansıtmayan bir konumu paylaşa biliyor . Bununla ilgili olarak Sizlerden gelen soruları böylece cevap vermiş olmuş oluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın