Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara Tango App Uygulaması Nasıl Kurulur…?

1.085 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango internet üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşa bileceğiniz , text mesaj,sesli görüşme,görüntülü konuşma bunun  yanında arkadaşlık edinebileceğiniz anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bu mobil uygulamayı Akıllı cihazlarınızda kullana bileceğiniz gibi Tango bilgisayar üzerinden’de kullanabilirsiniz.

Tango uygulamasını nasıl bilgisayar üzerinden kullana biliriz ? bunun için “http://install.tango.me/” adresinden Windows için Tango uygulamasını indiriyoruz.  Windows Tango uygulamasını Masa Üstüne indirdik den sonra bilgisayarımıza kurulum yapmak için sizler için hazırladığım video izleyerek Tango uygulamasını bilgisayarımıza nasıl kurarız anlatımını video olarak izleyebilirsiniz.

 Youtube Video Anlatım ; 

Bilgisayar üzerinden Tango ile Nasıl Görüşülür bunun hakkında sizlere bilgi vererek bundan sonra bilgisayarınıza kuracağınız tango ile arkadaşlarınızda ve akrabalarınız gönül rahatlığı ile istediğiniz zamanda görüşme imkanı olacaktır.

Tango App uygulamasını bilgisayara bu şekilde kurulum yaparak kullanabilirsiniz. Bilgisayarda pek kullanmak sağlıklı olmayacaktır nedeni telefonda gps konum ayarları ile yakın kişileri gösterdiği için bilgisayarda bu şekilde olmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın