Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Kişiyi Silmeden Gizleme Nasıl Yapılır

4.643 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu Yazımızda Tango Kullananlar için önemli küçük bir ip ucun’dan bahsedeceğim. Tango sizi çevresine ekleyen yada mail veya sms yolu ile ekleyen arkadaşlarınızı veya çevrenizden arkadaş olarak ekleyen kişileri arkadaş listenizde görebiliyorsunuz. Bu Tango Arkadaş listesindeki kişileri listenizde görünmesini istemiyor saklamak istiyorsanız bunu Gizleye bilirsiniz.

Youtube Video Anlatım ;

Tango > Arkadaş Listesi > Gizlenecek Kişi Profili bu adımları takip ediyoruz.

 

TANGO KİŞİ GİZLEME

 

… İşareti olan yere bir kere dokunuyoruz , Daha Sonra Size Bir pencere Açılacaktır. Bu Pencerede ” Bu Kişiyi Gizle ” yazan yere Bir kere dokunduğunuzda Kişiyi Arkadaş Listesinden Gizlemiş Saklamış olacaksınız. Eğer Bu kişiyi Tekrar aynı Listeye Geri Getirmek istiyorsanız

Tango > Kendi Profiliniz > Ayarlar > Gizlilik > Listeyi Gizle  bu kısımda Gizlediğiniz Kişileri görebilir ve tekrar listenize ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango’da Kişiyi Silmeden Gizleme Nasıl Yapılır (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben ıphone kullanıcısıyım ve tangoda benı takıp edenlerın gorunmesını ıstemıyorum yanı yazıyorsa takıpçi 0 dıye onu nasıl yapabılırım

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın