Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Dünyanın Her Yerinden İnsanlar Ne Anlam içeriyor ?

3.759 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda sizlere Tango üzerinde bulunan ve ” Dünyanın Her yerinden insanlar ” Ne anlam içeriyor ? Bildiğimiz için Tango İnternet üzerinden ücretsiz olarak text mesaj,Sesli ve Görüntülü arama yapabileceğiniz fenomen bir mobil uygulamadır. ilk çıktığı sıralar görüntülü arama yapılabiliyordu şimdi kullanıcı  sayısı artıkça kendini de güncellemektedir.

Her geçen gün kendi geliştirdikçe yeni güncellemeler yapmaktadır. Arkadaş bulma özelliğini geliştirerek yeni güncellemeler getirmektedir. Son gelen güncellemeler ile ” Dünyanın Her Yerinden İnsanlar ”  yazan bir özellik getirdi peki bu özelliklik ne anlam içermektedir.

Daha önceleri Tango ile yakın civardaki arkadaş bulma özelliği ile yeni arkadaşlar ile bağlantı yapıla biliyordunuz. şimdi bu özellikler ile Dünyanın neresinde olursanız olun bu özelliği kullanarak Arkadaş bulma imkanınız olacaktır. Siz Türkiye’de ikamet edin Amerika , yada Çin gibi ülkelerdeki şehirlerden yakın arkadaşlar ile irtibata geçebilirsiniz. Güzel bir Özellik olarak Arkadaş bulma özelliğini kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango’da Dünyanın Her Yerinden İnsanlar Ne Anlam içeriyor ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Arkadaşlar ben Türkiyedeyim yurt dışı arama menüsü kayıp oldu bu menüyü nasıl geri gelebilir dünya arama menüsü yok oldu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın