Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Başka Birine Nasıl Davet Gönderilir..?

993 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlarınıza yüklediğiniz mobil uygulama olan Tango ile sevdikleriniz ile sesli,görüntülü,ve text mesaj ile ulaşabilirsiniz. Eğer Sevdiğiniz insanlara ulaşmak için tango listenizde arkadaşınız yok ve tango uygulamasını yüklemeye uygun bir cihaz kullanıyor ise arkadaşınızı tango üzerinden yollayacağınız davet ile bu uygulamayı yüklemeye davet edebilirsiniz.

Tango üzerinden Sevdiğiniz kişileri nasıl davet edebilirsiniz ? Bunun için Profilinize giriyorsunuz.  Profil > Arkadaş Ekle Simgesi üzerine gelerek Bir kere dokunuyorsunuz.

tango arkadaş davet etme (2)

Yukarıda 1 numaralı işaretli kutuya dediğimiz gibi Arkadaş Ekle Simgesine bir kere dokunuyoruz daha sonra ;

 

tango arkadaş davet etme (3)Davet Edeceğiniz kişi Telefon rehberinizde olabilir yalınız tango yüklememiş görünüyordur yada isim , telefon yada e-posta ile de davet edeceğiniz kişi arayabilirsiniz , Tango’da davet edeceğiniz kişi bulduk dan sonra resimde olduğu gibi işaretliyoruz ve DAVET ET yazan kısma bir kere dokunuyoruz .

tango arkadaş davet etme (1)

Seçtiğiniz kişiye yukarıda gördüğünüz gibi bir davet SMS yollanacaktır kişi burada görünen link açtığında Telefonuna uygulamayı indirip arkadaş listenize eklenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın