Sponsorlu Bağlantılar

Tam seo denetimi kilidi

25 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda sitenizi tam seo bakımından denetleyecek Microsoft free seo toolkit yazılımı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Sitenizde tam bir seo denetimi yaparak size siteniz hakkında rapor veren bir araç kitidir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu aracı “https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24823”  adresi üzerinden indirerek kullanabilirsiniz.

Çince, İngilizce, Almanya, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, İspanyolca dil desteği olan bu yazılımda sitenizle alakalı sorunları, tıkanıkları size analiz ederek raporlayacaktır.

Video’da bu aracın nasıl kullanılacağına dair bilgi vermektedir. Bu araç ile sitenizle alakalı sorunları gözetebilir, nereden kaynaklı sorunlar varsa bunları size panel üzerinde görebileceksiniz.

Bunun dışında seo analizi ve seo için sorunlarınızı google webtools üzerinden sitenizi inceleye bilirsiniz. Seo araçları konusunda yazılarımızı takip ederek ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın