Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’dan Arkadaş İsteği Kalkınca FourSquare Takibi Kalkar mı ?

4.965 views
Sponsorlu Bağlantılar

Aslı hanım Tarafından Gönderilen Soru’da ” swarm da arkadaşlık isteğini geri çekince foursquare den de otomatik olarak takip kalkıyor mu? ” sorusuna cevap arayalım. Bildiğimiz gibi artık FourSquare yeni mekanlar aramak,mekanlar hakkında tavsiyeler yazmak üzere yeni bir platforma dönmüştür,Checkin işlemlerinizi yani  mekanlardaki etiketleme yapma işlemlerinizi Swarm üzerinden yapabiliyorsunuz.

Burada arkadaş olarak ekledikleriniz aynen foursquare üzerinden otomatik olarak takip etme şansınız var . Swarm’dan çıkardığınız Arkadaşlıklar FourSqaure Takipci olarakda çıktığı için bir şey yapmanıza gerek yok.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’dan Arkadaş İsteği Kalkınca FourSquare Takibi Kalkar mı ? (12 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Anladım, bir arkadaşım beni foursquarede takip ediyor, ben de takip ediyorum ancak swarm’unda ekli değilim. Acaba swarmda arkadaş teklifini geri mi çekti diye merak ettiğim için sormuştum, teşekkür ederim.

 2. İyi günler ben foursquareden takipçileri çıkardım ancak swarm’da silinmedi eskisi gibi duruyor
  Swarm’da toplu takipçileri nasıl kaldırabilirim?

  • Mehmet Bey, Swarm’da şuan için Toplu Takipçileri Kaldıracak bir özellik yok malasef yeni güncellemelerde ne olur bilmiyorum.

 3. Foursquare den takibi geri çekince swarm da da arkadaşlık talebi geri çekiliyor mu çünkü swarmda kime istek gönderilip gönderilmediği belli değil

  • CEngizhan Bey Foursquare den takibi geri çektiniz mi , Swarm’dan arkadaş isteğini malasef geri çekemiyorsunuz. Foursqare deki takip ettiğiniz kişilerde büyük bir olasılık ile swarmdan arkadaşlık yolladığınız kişilerdir. isme göre araştırarak swarmdan buup geri çekebilirsiniz.

 4. Erkek arkadasimin foursqure inde devamli takip ettiklerinin sayisi artiyor. Fakat tel. Inde fourquare yok. Swarmdan da arkadas sayisi ayni. Foursquareden takip ettigi kisiler nasil artiyor olabilir?

  • Zeynep Hanım , Swarm’da herhangi birine arkadaşlık daveti isteği yolladığında ( bu istek kabul olsun veya olmasın ) Foursqaure’de otomatik takip ettiği kişiye ekleniyor , Foursquare ile swarm entegreli çalışıyor. yani arkadaşının swarmda sürekli istek gönderiyor ve alıyor ise takip ve takipçisi artar

 5. adem bey swarmda arkadaslık ıstegım gıtmıyor ve siz nasıl yapacagımızı göstermısınız fakat o bölümü nerrden buluyoruz swarmda onu bulamadım şu bekleme butonunu

  • mustafa bey, arkadaşlık isteği gitmiyorsa yani gönderemiyorsanız limiti doldurmuşunuz demektir yani fazla istek yolladığınız için , istek atamıyorsunuz. eski arkadaş isteklerini yeni sürüm ile bulunmuyor maalesef eğer foursquare uygulaması varsa oradan istek gönderdiğiniz kişileri takip ediyor yerinde görebilirsiniz.

 6. Adem bey Foursquare takip edilen kişi sayısı sadece swarmda gönderilen takip isteğiyle mi artar. Başka yollari varmıdır yardımcı olurmusunuz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın