Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da neden Fake Arkadaşlık isteği geliyor?

600 views
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar bu konumuzda son zamanlarda sıklıkla rastladığınız , genelde bayanlardan gönderilen fake arkadaşlık istekleri konusunda duracağım. Benimle başıma gelen bu olayda zaman zaman veya geçen gün starbucks’da yaptığım bir check-in de 10 yakın istek geldi bu istek genel olarak bayanlar tarafından gelen isteklerdi.

fake arkadaş isteğinde bir bayan profili tabi bu profil resmini genel olarak İnternet ortamından bulunuyor , bir tane profil resmi ve 10 ile 15 arasında check-in bazen buda olmuyor ve gönderilen arkadaş istekleri.

Bu gönderilen arkadaş isteklerinin arkasında ne var? Açılan sahte profil hesapları ile 1000 kadar arkadaş toplayarak limiti doldurmak mı? Bunun arkasında ne var? hemen bununla ilgili hemen bir beyin fırtınası yapmaya çalıştım ve genelde doğru bir tahminde bulunduğumu düşünüyorum.

Açılan bu sahte fake hesapları arkadaş listesini doldurarak ticaretini yaparak işletmelere veya hazır istene satarak para kazanmak evet artık bu işin ticareti yapılıyor. Genel olarak bir bayan profili oluşturulup gönderilen arkadaş istekleri boş çevrilmiyor böylece hızlı bir şekilde arkadaş kazandıktan sonra bu hesaplar satılmaktadır. 

Böylece sizin ve diğer kullanıcıların üzerinden rahatlıkla para kazanmak olacaktır . Peki ne yapmak gerekiyor swarm’da tanımadığınız kişiler’den gelen arkadaş isteklerini kabul etmeyin , ayrıca sizde tanımadığınız kişilere arkadaş isteği göndermeyin bu kişisel gizlilik için önem arz etmektedir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın