Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Liderlik Sıralaması

507 views
Sponsorlu Bağlantılar

Swarm son güncellemeler ile yeniden Majorluk sistemini geri getirdi. Bununla birlikte aynı zamanda coin ( para ) kazanma özelliği ile bir hafta içerisinde en çok ne kadar Coin toplarsanız diğer arkadaşlarınıza göre o hafta lider olarak bitire biliyorsunuz.

Yaptığınız yer bildirimi ( check-in ) ile coin ödülü kazanıyor ve ne kadar puan fazla olursa o haftanın birincisi siz oluyorsunuz , bununla birlikte bu topladığınız Coin hafta sonu  sıfırlıyor ve yeni haftaya tekrar bir yarış ile başlıyorsunuz. Burada aslında amaç Swarm çok kullanmaya itmek ve popülerliğini artırmak olduğunu söyleye bilirim.

swarm liderlik

Peki bu liderlik sıralamasını nasıl ve nereden göreceğiz ?

Coin ve Liderlik sıralamasını uygula menüsünde Jewel ( Elmas ) butonu kullanarak kaçıncı sırada olduğunuzu rahatlıkla görebilirsiniz.

swarm jewel

Jewel butonuna bir kere bastığınız’da yukarıda Liderlik basamağı sizin sıralamanızı gösteren menü olacaktır. ipucu olarak aşağıdaki mavi resimde görünen 11’inci sıra 27 coin bakiyenizi göstermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın