Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da En Fazla Coin Veren Mekanlar Neresi

1.143 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Zehra

Soru Gönder : Merhaba , Ben swarm’da check in yapıyorum bu yaptığım mekanlarda coin veriyor acaba hangi mekanlarda daha fazla coin veriyor ? teşekkürler.

swarm mayorluk

Cevap : Merhaba Zehra Hanım , Swarm yer bildirimi olayını biraz daha fazla kullandırmak için check in yaptığınız yerlerde coin ( para – puan ) verme özelliğini getirdi . Bir hafta içerisinde en çok yer bildirimi yaptığınızda ve topladığınız coin ler ile hafta sonunda sıralamaya dereceye giriyorsunuz. Sizin sorunuzda ise Coin en fazla hangi mekan veriyor için bir kesin bilgi yok maalesef . Gittiğiniz yerlerde bazen iki bazen yirmi coin vermektedir.

Coin en fazla hangi mekan veriyor geriye dönüp kendi check in baktığımda gün içerisinde veya iki – üç gün içerisinde gittiğim mekanlarda az coin vermektedir ama bu tam bir ölçü değildir. Bununla birlikte sizinde izlenim var ise buradan yorum bölümünden bırakabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

swarm’da hangi mekan ne kadar coin veriyor , mekan coin özelliği , swarm’da check in verilen coin özelliği , swarm’da neresi ne kadar coin veriyor , nerede kaç coin alabilirim

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın