Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Check-in etiketlemesini engelleme

4.267 views
Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Arkadaşlarınızın sizin adınıza başka bir yerde iken sizi etiketlemelerini kapamak isteye bilirsiniz. Bunun nedeni şöyle sıralamak gerekirse siz gittiğiniz bir yerde izinizi belli etmek istemiyor ve bir arkadaşınız ile gittiğinizde arkadaşınız sizin ile birlikte yer bildirimi yaptığında sizde oraya bildirim yapmış olarak görünürsünüz.

bunu istemiyor iseniz veya firmalar reklamlarını yapabilmek için bir tanıtım yazı yazar ve sizinle birlikte diğer arkadaşlarını etiketler ise hem reklamını yapmış olur hemde sanki Spam bir check-in yapmış yani istenmeyen etiketleme gibi olacağı için bundan rahatsız olanlarda olacaktır. Böylece bu rahatsızlığı engellemek için bu etiketleme olayını kapatmak gerekecektir.

Profil >> Ayarlar >> Gizlilik Ayarları >> “Arkadaşlarımın beni check-in yapmasına izin ver” bunun önündeki nike işaretini yani onay işaretini kaldırıyoruz. Böylece sizden habersizce yapılan Check-in yer bildirimlerini kapatmış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da Check-in etiketlemesini engelleme (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhabalar check-in etiketlemesini engellediğim halde arkadaşlarım check-in yaptığında beni etiketleyebiliyor. Nedendir acaba?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın