Sponsorlu Bağlantılar

Swarm { Foursqaure } Şifresi Nasıl Değiştirilir..?

888 views
Sponsorlu Bağlantılar

Gittiğiniz yerlerde bildirim yapıp o mekan ( yer ) de kendinizi etiketlediğiniz ve yeni mekanlar keşif etmek için kullanılan Swarm ve Foursqare mobil uygulamasında şifre ( password ) değiştirmek isteyebilirsiniz. Swarm şifre değiştirmek için mobil uygulama profil ayarlarından yapabiliyorsunuz.

Foursquare Şifre Değiştirme ;

Uygulamayı açıyoruz ve Uygulama üzerinde profil bölümüne giriyoruz. Bu kısımda “ Ayarlar ” yazan kısıma parmağımız ile dokunuyoruz.

foursqaure şifre değiştirme

 

Ayarlar Bölümüne girdik den sonra bu kısımda ” Şifreni Değiştir ” bölümüne giriyoruz.

foursqaure şifre değiştirme2
Şifreni değiştir yere bastığınızda bu bölümde sizden Current password yazan yere eski kullandığınız mevcut şifresini girmenizi istemektedir buraya eski şifrenizi girdik den sonra New Password yazan yere yeni şifrenizi giriniz ve gönder butonuna dokunarak şifrenizi değiştireceksiniz. Böylece Foursqare de şifrenizi değiştirmiş olacaksınız.

Swarm Şifresi Nasıl Değişir ;

Profil ayarlarınıza giriyoruz Burada Dişli  ( Çark ) ikonu olan yere dokunuyoruz.

swarm şifre değiştirme

 

Bu kısma hafif parmağımızda dokunduğumuzda yeni açılacak pencerede ” Şifreyi Değiştir ” yazan kısma gireceğiz.

swarm şifre değiştirme2

 

şifreyi değiştir bölümünde ise  Şu anki şifre yazan yere kullandığınız eski şifrenizi giriyorsunuz , Yeni şifre bölümüne değiştireceğiniz yeni şifrenizi ve yeni şifreyi onaylı bölümüne ise yeni şifreyi tekrar girerek Gönder yazan yere basıyorsunuz. aşağıda ” bütün mobil cihazlardaki oturumlarını kapat ” yeri işaretlerseniz diğer swarm girdiğiniz tablet veya başka bir telefondan bağlı iseniz bu oturumları kapatarak yeni şifre ile giriş yapmanızı sağlayacaktır bir güvenlik önlemi olarak ön plana çıkmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın