Sponsorlu Bağlantılar

Sözcük veya Cümleleri Ters Yazma ( Ayna Yazı ) Nasıl Yazılır

15.670 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza Word , yada Excel , Text mesajlarda yazıları ters’den yazabilmek o kadar zor değildir. İstediğiniz zaman bir yazıyı ters yazabilirsiniz. Buna diğer bir adıyla Ayna Yazı adı da verilen bu yazı şeklini Microsoft Word tüm sürümlerde yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için Word de yazdığınız bir yazıyı seçerek Ekle >> Wordart > Bu kısımdan metin için bir kalıp seçin daha sonra Metni Döndür kısmından Metni 180 Derece çeviriniz. Bunun için sizlere hazırladığım kısa video izleyebilirsiniz.

Microsoft Office Word Yazıları Ters Çevirme ( Ayna Yazı ) ;

Diğer Bir Yazıları Ters Yazma ise ” http://www.sekilliyaziyazma.com/tersyazi/tersyazma.htm ” sitesinde girerek ters yazacağınız kelimeleri girerek size aynı yazının tersini çevirerek yazmasıdır. ademocut.com >> ɯoɔ˙ʇnɔoɯǝpɐ gibi örnekleme yapabiliriz.

Tags – Etiket ;

yazıları ters çevirme , word yazıları ters yazma , word de yazılar nasıl ters yazılır , ayna yazı , ters yazı karakterleri , yazıları ters çevirme , tersden yazı yazma , nasıl yapılır , yazıları nasıl ters çevirebilirim , nasıl ters yazarım , word ters yazı , ɯoɔ˙ʇnɔoɯǝpɐ , wordart , word ayna yazı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Sözcük veya Cümleleri Ters Yazma ( Ayna Yazı ) Nasıl Yazılır (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın