Sponsorlu Bağlantılar

Sony Xperia L3 format atma nasıl yapılır

25 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Sony Xperia L3 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konuya başlamadan önce birkaç ipucu verdikten sonra Sony Xperia L3 formatlama hakkında bilgimizi aktaracağız.

Telefon olsun, tablet olsun, bilgisayar olsun genel olarak virüslerin bulaşması, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satış ve teknik servis öncesi cihazlar sıfırlanmaktadır. Sony Xperia L3 sıfırlama işlemi de bunlardan biridir.

Sony Xperia L3 silme işlemine başlamadan önce telefonun film galerisindeki videolar, fotoğraflar, telefon rehberi ve notlarınızı mutlaka yedekleyiniz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Sony Xperia L3 hard reset atma işlemine başlamadan yedekleme almayı ihmal etmeyin ve daha sonra telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz.

SONY XPERİA L3 NASIL FORMAT ATILIR

Sony Xperia L3 fabrika ayarına geri alma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için aşağıda adımları gerçekleştirerek iki adımı da sizlere anlatacağız.

İlk adım telefonun içindeki menüleri kullanarak cihazı sıfırlayalım. Bunun için hemen verdiğimiz menüleri takip edelim telefonun Ayarlar > Gizlilik > Fabrika Verilerine Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Her şeyi Sil > Sil bu adımlarla cihazımızın içindeki tüm verileri eski fabrika ayarına geri getirebiliriz. Böylece telefon fabrikadan ilk çıkmış gibi tüm ayarlarına geri dönerek tertemiz bir cihaz olacaktır.

SONY XPERİA L3 NASIL SIFIRLANIR

Son olarak Sony Xperia L3 fabrika ayarına geri alma işlemi için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

Bunun için “https://www.sony.com.tr/electronics/support” adresi üzerinden indireceğimiz yazılım ile cihazımıza sıfırlama işlemini gerçekleştirelim.

TAVSİYE VİDEO;

Burada indireceğimiz yazılım ile cihazımızı sıfırlayacağız. Bunun için yazılımı kullanım kılavuzunu okuyabilirsiniz.

Bu konumuzda Sony Xperia L3 sıfırlama nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ile ilgili olarak sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın