Sponsorlu Bağlantılar

Sony Xperia 5 format atma nasıl yapılır?

38 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Sony Xperia 5 formatlama konusunda sizlere bu yazımızda destek vermeye çalışacağız. Genel olarak telefonlara virüsler, takılma, donma, yavaşlama, ikinci el satışları ve garantiye vermeden önce cihazın içi temizlenerek yani sıfırlanarak teslim edilmektedir.

Sony Xperia 5 sıfırlama işlemi öncesinde telefonun rehber yedeğinin, film galerisinde bulunan video ve resimlerin bir yedeğini, notları yedeklemeyi unutmayınız.

ANDROİD REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Sony Xperia 5 nasıl format atılır konusuna hemen başlamadan önce telefonun şarjını da kontrol ediniz ve gerektiğinde telefonu şarjı bağlı olarak cihazı format atma işlemini başlatınız.

SONY XPERİA 5 HARD RESET ATMA

Sony Xperia 5 reset atma işlemi öncesinde yukarıda verdiğimiz ipuçlarını göz önünde bulundurarak cihazı fabrika ayarına geri alma işlemini başlatacağız. Cihazı eski fabrika ayarına geri almak için iki farklı yöntemle bu işlemi gerçekleştireceğiz.

Android işletim sistem tabanlı Sony Xperia 5 fabrika ayarına sıfırlama işlemi telefonun içinde menü yardımı ile ve telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

  • Menü
  • Ayarlar
  • Gizlilik
  • Fabrika verilerine sıfırla
  • Telefonu Sıfırla
  • Herşeyi sil

Yukarıda adımlarla Sony Xperia 5 temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemle birlikte SD kartı da silmek içini temizleme ihtiyacı duyarsanız “SD Kartı Sil” kutucuğunu da işaretleyin.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda işlemle cihazı içinden tüm verileri silerek temizlemiş oluyoruz. Android telefonlarda genel olarak bu şekilde cihaz sıfırlanmaktadır.

Yukarıda adımlarla Sony Xperia 5 fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebiliriz.

Bu yazımız sadece bilgilendirme amaçlı olduğu için doğabilecek hasarlar ve zararlardan sorumlu tutulamayız.  Bu konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen alt kısmında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın