Sponsorlu Bağlantılar

SnapKod ile snapchat içinde bağlantı web sitesi aç.

830 views
Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat‘de yeni gelen 10.1.0.0 sürüm güncellemesi ile oluşturduğunu snapkod ile , snapchat içinde oluşturduğunuz kod sayesinde bu kodu snap’leyen arkadaşlarınız tarafından bağlantılı web site görüntülenebilecek. Hemen akıllara yeni bir reklam için çalışma mı geliyor sorusunu getiriyor. 

Artık Snapchat kullanıcıları ürün tanıtım, teşhir ve satışı için bu yöntemi kullanması için önemli bir özellik gibi gelmektedir. Snapchat kullanıcılarını bir web sitesine yönlendirmek için bu özelliği nasıl kullanırız? nasıl ayarlarız? hemen bunun anlatımına geçelim.

SnapKod ile Web Site Bağlantı Kodu Oluşturma ;

Profil > Ayarlar ( Dişli Çark ) > SnapKodlar bu adımları izleyerek yeni bir snapkod oluştur için giriyoruz. 

yukarıda alana web adresinizi yazınız, eğer sitenin “S” takısı yoksa yani https:// yerine http:// olarak düzenleyin ve site ismini yazdıktan sonra oluştur butonu basınız. ardından film rulosunda site logosu varsa bunu buradan ekleyerek kaydet daha sonra bu oluşturduğunuz kodu film rulosuna kayıt ediniz. 

evet yukarıda gibi beni ademocut.com için bir snapkod oluşturdum şimdi bu kodu isterseniz snapchat ekranında okutmayı deneyebilirsiniz. böylece bu kod ( barkod ) ile istediğiniz yere yapıştırıp kullanabilir veya snapchat içinde snap’leyen arkadaşların tarafından içerin okunmasını sağlayabilirsiniz. Buraya site adresini veya site içinde herhangi bir bağlantı url adresi eklenebilir. 

yukarıda kodu okuttuğunuz’da snapkod ile “Bağlantıyı Aç” ile web sitene yönlendirme yaparak istediğiniz bir konu hakkında kullanıcılara bilgi, reklam , tanıtım, satış yapabilme imkanı sunacak olabilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın