Sponsorlu Bağlantılar

instagram gönderileri taslak olarak nasıl kayıt edilir?

1.026 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram gönderisini taslak olarak kaydet nasıl yapılır? taslak olarak nasıl kayıt edilir? gibi akıllara gelen sorular için cevap arayacağız. İnstagramda paylaşım için hazırladığınız bir gönderiyi daha sonra paylaşmak için o gönderiyi taslak olarak kayıt edebilirsiniz. 

İnstagram daha önceden sadece iphone telefonlarda paylaşım yapmak üzere tasarlanmış ardından android telefonlarda kullanılmaya başladığı zaman zarfında kendini öyle bir geliştirdi ki, adeta bir baş döndürüyor , canlı yayın , instagram stories ve buna benzer bir çok özellikler bu özellikler arasında gönderileri daha sonra paylaşmak amaçlı olarak “Taslak Olarak Kaydet” ile sonradan paylaşabilirsiniz. 

İnstagram Taslak Olarak Kaydet nasıl kaydedilir?

normal bir video veya fotoğraf paylaşmak için görseli seçtiniz veya filtreleme, etiketleme, yer bildirimi gibi alanları isteğe göre yaptınız Paylaş butonu kadar geldiniz, tekrar < Geri düğmesine bastığınızda paylaşmak için şimdiye kadar yaptığınız değişiklikleri tutmak için karşınıza “Taslak Olarak Kaydet” veya Sil penceresi çıkacak buradan “Taslak Olarak Kaydet” butonu bir kere dokunmanız yeterli olacaktır. 

Kaydettiğiniz bu taslağı nasıl tekrar paylaşırız? 

instagramda taslağı kaydettik bu görseli tekrar ileri ki zamanlarda paylaşmak için ne yapmak gerekiyor? Video ve Fotoğraf paylaşmak için düğmeye bastığımızda Kütüphane, Fotoğraf ve Video menüsü gelecektir, burada Kütüphane menüsüne bastığımızda önceden kaydettiğimiz “Taslaklar” kısmında taslak materyal, görseller gelecektir paylaşacağınız taslağı seçiyoruz ve üzerinde ileri düğmesine basarak bu görseli paylaşabiliriz. 

İnstagramda kaydedilen taslak nasıl silinir?

taslak olarak kayıt ettiğiniz bir gönderiyi nasıl sileriz? evet instagram taslak nasıl silinir? kayıt ettiğiniz taslakları kütüphane içinden “Yönet” kısmına girerek buradan taslak olarak kaydettiğiniz gönderileri “Düzenle” butonu kullanarak resim üzerinde silmek istediğiniz gönderiler veya gönderi işaretleyerek “Gönderileri Sil” düğmesini kullanarak silebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın