Sponsorlu Bağlantılar

snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme

48.314 views
Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat kullanıcıları tarafından sıklıkla gündeme getirilen konulardan biride silinen snapchat fotoğraf, video ve mesajları geri getirme konusunda olmuştur. Android ve Iphone cihazlarda eski snap’leri geri alma olasılığı var mı? bununla ilgili sizlere bir kaç bilgi aktaracağız.

snapchatte silinen videoları geri getirme konusunda sizlere bir kaç ipucu vermeden önce ilk önce snapchat nasıl çalışır? bununla ilgili bilgi verelim. Hızlı fotoğraf ve video yükleme göndermenize izin veren popüler bir mobil uygulamadır. 

Bu yüklenen fotoğraf ve videolar 1 ile 10 saniye sınırlıdır belirlenen zaman sonra kendiliğinden otomatik silinen paylaşımlara sahiptir. Bu nedenle eğer bu görsel materyalleri cihaza kayıt etmezseniz artık kaybolacak kalıcı olarak silinecektir. Böylece geri kurtarma olanağı da kaybolmuş olacaktır. 

Snapchat veri kurtarma olanağı var mıdır? snapchatten silinmiş fotoğrafları geri getirme mümkün müdür? Telefonda film rulosunda snapchat klasörünü kontrol ediniz! burada size gerekli video, resim var mı? bunları kontrol ediniz.

Bunun dışında snapchatten silinen videoları geri kurtarma konusunda sizler için araştırdığım bir kaç üçüncü parti yazılımlar var. Bu program tarafımca denenmedi Android için EaseUS MobiSaver , İOS için EaseUS MobiSaver yazılımlarını kullanabilirsiniz. 

Bu yazılımlar mobil cihazlardan veri kurtarma amaçlı kullanılan silinen dosyaları, silinen videoları, silinen resimleri geri kurtarma amaçlı kullanılmaktadır. Android cihazlarda .nomedia dosyası içinde bulunan fotoğraf, video geri kurtarma imkanı sağlayabilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın