Sponsorlu Bağlantılar

snapchat stories link yerleştirme nasıl yapılır?

1.888 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda snapchat hikayesine link ekleme, yada diğer adıyla snapchat stories url verme konusunda sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Mobil uygulamalar arasında geçici paylaşımlar arasında snapchat ön plana çıkmaktaydı ardından instagram da aynı özelliği ile snapchat çalım attı gibi ve yarışma iyice kızışmaya başlamıştı, instagramda önceki konularımızda hikaye link ekleme konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışmıştık.

instagramda şuan onaylı hesaplarda uygulanan hikayeye link ekleme konusunda son gelen güncellemeler ile artık snapchatte normal kullanıcılarda hikaye link ekleme yaparak kendi web sitelerine veya gireceği herhangi bir siteye yönlendirme yapabilecekler. Şimdi bizde bu yeni güncelleme ile gelen özelliği nasıl kullanılacak bunun hakkında sizlere bilgi aktaralım.

SnapChat Hikaye Link Ekleme ;

snapchat hikaye link ekleme işlemini normal olarak hazırladığınız snap üzerinde yeni eklenen menü ( ataç ) işareti üzerinden ekleme yapacağız, istediğiniz bir web sitesi, web sayfasını buradadn ekleme yapacağız.

yukarıda resimde görüldüğü üzere sarı ok ile işaretlenmiş alanda “ATAÇ” simgesine bir kere dokunduğunuzda size farklı bir menü ekrana gelecektir, bu işlemi çektiğiniz snap üzerinden devam ediyoruz.

snape url ekleme için açılan menüye http:// veya https:// ile başlayan url ile site adresini klavye kullanarak buraya yazıyoruz ve ataç işaretine basıyoruz. Ataç işaretine bastığımızda site siteye yönlendirecek ve ekleme yaptığınız site açılacaktır.

web sitesi adresi eklediniz ve ataç simgesine bastığınızda sizi eklemiş olduğunuz web sitesine götürecektir, karşınıza yukarıda resimde görüldüğü gibi bir adres gelecektir, eğer doğru bir adres ise tamam diyorsanız “Snap’e Ekle” butonu kullanın böylece snapchat hikaye link ekleme işleminde son aşamaya gelmiş oluyoruz.

Bundan sonra çektiğiniz snap artık özel mesaj olarak veya kendi hikayenizde göndereceksiniz tercih sizin olacaktır. Bu anlatımlar sonrasında hikaye bölümünde url adresini kendiniz açmak isterseniz kimlerin baktığını gördüğünüz veya izlenme sayısına baktığınız alan içinde yani hikaye yukarı parmağınızla kaldırdığınız da “Ataç” ikonu basarak siteyi açabilirsiniz. SnapChat hikaye link ekleme bu kadar basittir.

snap’e url adresi ekleme konusunda sorun yaşıyorsanız yorumlar bölümünden sorunu bildirebilirsiniz. Elimizden geldiği kadarıyla sorunları cevap verebiliriz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın