Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat Bitmoji bağlantı hatası

5.005 views
Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat yeni bir özelliği olan snapchat bitmoji özelliğini duyurmuştu. Bu özelliğinde kendi avatarını kendin yapabiliyorsunuz. Snapchat Bitmoji ayrı bir uygulama olarak akıllı telefona indirerek snapchat ile bağlantılı yani entegreli olarak çalıştırabiliyorsunuz.

bitmoji keyboard

Fakat konu içinde dediğim gibi yeni bir uygulama özelliği olduğu için hatalarda vermiyor değil.! Bitmoji uygulamasında en sıkıcı hatalardan biri bağlantı sorunu hazırladığınız avatar , emojiyi bir türlü snapchat aktaramıyorsunuz. Bu sorun çözüm yolu şuan yeni bir güncellemenin gelmesi ile çözülecek gibi görünüyor çünkü ios işletim sistemi ( iphone ) ve diğer Android işletim sistemi kullanan telefonlarda aynı sıkıntı devam etmektedir. Bunun için çözüm yolu sadece bitmoji keyboard app uygulaması ve snapchat uygulamaları tarafında yeni bir güncellemenin gelmesi bekleniyor.

Arama Tags & Etiket ;

bitmoji keyboard bağlantı sorunu , bitmoji keyboard bağlantı hatası , bitmoji keyboard sorunu nasıl çözülür , bitmoji keyboard hatası , bitmoji keyboard snapchat bağlanmıyor , bitmoji hatası nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın