Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Sms ( Kısa Mesaj ) Tango’dan Geliyor

187 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android İşletim sistemi kullanan akıllı cihaz sahipleri mesaj gönderdikleri zaman bir soru gelmektedir. sms , tango , viper üzerinden sadece bir kere veya her zaman sorusuna verdiği tango üzerinden her zaman seçtiği zaman  telefondan gelen mesajlar ( Sms ) ler tango app kullanarak mesajlarınız tangodan gelmiş olur. Böylece siz tango app kullanmadığınız zaman bile gelen sms ler tango üzerinden açılacağı için bunu bir hata olarak görürsünüz.

Aslında yapmış olduğunuz yanlış sms işleminden kaynaklıdır. Konuyu fazla dağıtmadan gelen Sms ( Kısa Mesaj ) tango üzerinden açılıyor ise bunu düzeltmek için android işlemcili telefonun Ayarlar > Hesap > Sms Mesajlaşması ( Tango sms uygulamalarını yönetecektir. ) Bu kısımda önündeki tik işareti kaldırmanız gerekecektir. Sms bildirimleri tango üzerinde bu ayarları düzenlediğiniz  zaman normale gelecektir. Genelde android telefonlar meydana gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın