Sponsorlu Bağlantılar

Skype’de yanan sönen ifade mesaj nasıl yapılır ?

1.424 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , bu konumuzda skypede yanan sönen ifade mesajı nasıl yapılır? bunu anlatmaya çalışacağım. Bildiğimiz gibi skype öncesi msn messenger vardı burada karizmatik şekilli yazılar ile kendimizi ifade edeceğimiz ifadeler ile dikkat çekmeye çalışırdık. 

Msn Messenger yerini alan Skype uygulamasında profilinizde yanan sönen yazılar ile daha karizmatik ileti mesajları hazırlamak o kadar zor değil.!

Skype Profilinde Yanan Sönen Yazılar ;

skype yanan sönen yazı için “rich mood editor for skype” programına ihtiyaç duyulacaktır. Bu program ile skype’de yanan sönen renkli yazılar yayınlama yapabilirsiniz. Rich Mood yazılımını internet ortamından bulup indirin skype açıldığında entegreli çalışacağı için Rich Paneli yazılarınızı yazarak skype de paylaşabilirsiniz.

 

bu kısımda bir word’de yazı hazırlar gibi , yazılarınızı hazırlayın renk , smiley , bayrak gibi icon ekleyebilirsiniz , yazı büyüklüğünü , yazı karakterini ayarladıktan sonra yukarıda skype ikona bastığınızda skypede hazırladığınız yazılar görünmeye başlayacaktır. 

Arama Tags & Etiket ;

yanan sönen yazı skype , skype yanan sönen yazı nasıl yapılır , skypede renkli yazılar , skypede yanan sönen yazı , nasıl , hangi program ile hazırlanır  

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın