Sponsorlu Bağlantılar

“skype oynatma aygıtıyla problem var” hatası nasıl çözülür?

963 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler anlık mesajlaşma , sesli görüşme , video görüntülü arama yapılan msn mesenger yerini alan skype programında alınan hatalardan biride “skype oynatma aygıtıyla problem var” sorunudur. Bu sorun nerden kaynaklıdır nasıl çözülür? bununla ilgili bir çözüm adımı da biz sunacağız.

skype oynatma aygıtında problem var sorunu nasıl çözülür?

sykpe oynatma sorunu genel olarak bakıldığında İnternet bağlantısı ile yaşanabilmektedir. İnternet bağlantınız yavaş veya hiç yoksa sykpe oynatma aygıtında problem olarak yaşanabilmektedir. Bu sorunun çözümü biraz klasik yolları denemekte ilk başta başlayabiliriz.

skype logo

Bilgisayarınız yeniden başlatın , Adsl Modemi kapatın ve açın , Ses sürücülerinde problem olup olmadığını bir kontrol ediniz win+r tuşlarına basın ve devmgmt.msc komutunu yazarak aygıt yöneticini açınız burada ses driverleri ile ilgili sarı ünlem işareti olup olmadığını kontrol ediniz. 

buralarda sorun varda sürücüyü kaldırın ve yeniden yükleyin yada sürücü güncellemesi yapmayı deneyin. Sürücü güncellemesi nasıl yapılır? konusunu ayrıca inceleyebilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

kayıt cihazında problem var , sykpe oynatma aygıtında sorun var , skype oynatma aygıtında hata oluyor , oynatma aygıtında sorun var , kayıt aygıtında problem yaşıyorum skype 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın