Sponsorlu Bağlantılar

En iyi Sürücü ( Driver ) Bulma Programı

22.604 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda en iyi önerilebilecek sürücü ( driver ) programları hakkında paylaşım yapacağım. ilk önce kısaca Sürücü ne işe yarar bunun hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum . Sürücü Bilgisayara kurduğumuzda programlar ile Bilgisayar parçaları yani donanımlara uyum sağlaması için tanımı yapan yazılımlardır. Bu yüzden bir ekran kartının veya bir ses kartının , Bir yazıcının çalışabilmesi için sürücüleri kurarak o donanım parçasının ne yapacağını bilgisayara tanımlıyoruz.

Sürücülerin önemini bir kere daha üstüne basarak bilgisayarımızda yüklü olan sürücülerin veya bir donanım parçasının bilgisayara tanıtımını yapabilecek sürücü programları için biraz araştırma yaparak sizler ile paylaşacağım. Bir donanım parçası aldığınız buna örnek verecek olursak ekran kartı aldık kutusu yok driver cd yok o zaman ne yapacağız ?

Bilgisayarımıza en iyi sürücüyü bulaşacak programa ihtiyaç duyacağız peki tavsiye edeceğiniz bir program var mıdır ? varsa hangisidir ? işte şimdi bu sorulara cevap arayacağız.

Tavsiye En İyi Sürücü Bulma ve Güncelleme Programları ;

Driver Genius Professional ;

Driver Genius sürücü yazılımı

Bilgisayarınızda yüklü donanım sürücülerini kolaylıkla bulabileceğiniz mevcut sürücülerin yedeğini ve güncellemesini alabileceğiniz  Bu yazılım ile acemi bilgisayarcıların kolaylıkla sürücülerini bulabilecekleri , güncelleme yapabilecekleri bir yazılım. “http://www.tamindir.com/driver-genius-professional/” adresinden detaylı bilgi ve indirmesini yapacağınız bir sitedir.

Easy Driver ;

Easy Driver sürücü programı

 

Driver güncelleme programıdır , mevcut sürücülerin son versiyonu bularak güncellemesini yaparak güncel kalmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda sürücüleri güncellemelerin dışında yedeklemesini’de yapmaktadır.”http://www.gezginler.net/indir/drivereasy.html” adresinden indirmesini yaparak kullanabilirsiniz.

IObit Driver Booster ;

IObit Driver Booster sürücü programı

 

Bilgisayarınızdaki sürücüleri otomatik olarak güncellemesini yapar , Bu program ile bir çok şeylerinizi yapmanızda mümkündür. Eski sürücülere geri dönebilirsiniz , harici cihazlar için sürücü desteği , Windows 10 Desteği gelmiştir , Türkçe desteği ve basitlenmiş arayüz desteği ile sürücüyü kolaylıkla kullanabilirsiniz.”http://www.tamindir.com/iobit-driver-booster/” adresinden detaylı bilgi ve indirme linkini alabilirsiniz.

DriverMax :

drivermax sürücü programı

 

Bundan sonra sürücülerini İnternet üzerinde aramaya gerek kalmayacak sizin yerinize DriverMax ile kolaylıkla program kendisi sürücülerini bulup yükleyecektir. Bilgisayarda yüklü sürücülerin bir yedeğini alarak istediğiniz zamanda tekrar yüklemeyi sağlayabilirsiniz.

Eğer aksi bir durum olursa eski sürücülerinizi tekrar yükleye bilirsiniz. “http://www.tamindir.com/drivermax/” adresinden bu programı indirebilirsiniz ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

SlimDriver ;

SlimDriver sürücü yazılımı

Ücretsiz kurabileceğiniz program ile bilgisayarınızda donanımların sürücülerini bulup yükleyebilecek diğer sürücü programları mantığı ile çalışan basit bir kullanıcı arayüzüne sahip bir programdır. Bu programı detaylı bir şekilde indirmek için “http://www.tamindir.com/slimdrivers/” adresinden indirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

en iyi sürücü güncelleme programı , tavsiye en iyi driver programı , hangi sürücü güncelleme programı iyidir , driver sürücü güncelleme yazılımı , hangi sürücü bulma programı iyidir , sürücü güncelleme programları ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

En iyi Sürücü ( Driver ) Bulma Programı (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Teşekkürler emeğiniz ve düşünceniz için. Küçük bir ilave yapmak istiyorum; Driver booster’de kullanıyorum. Bazı sürücüleri bulmuyordu. Oysa sorun programdan değil Microsoft’tan kaynaklanıyormuş. Driver booster Ayarlar/Genel kısmında en altta Sadece WHQL testlerini geçen sürücüleri göster seçeneği başlangıçta aktif oluyor. Bu seçeneğin tikini kaldırınca alayını indirip yüklüyor sadece indirirken ve yüklerken güvenip güvenmediğinizi soruyor, başında bekleyip tıklamak gerekiyor o kadar.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın