Sponsorlu Bağlantılar

{ Güncel } Skype Kişi Nasıl Engellenir ve Kişi Engelli Kaldırılır?

4.620 views
Sponsorlu Bağlantılar

MSN ( messenger ) Skype geçmesi ile kullanımı oldukça yaygınlaştı artık Skype akıllı telefonlardan tutunda tablet , bilgisayarlarımızda her yerde artık rahatlıkla kullanabiliyoruz. Skype kullanılırken kullanıcıları , mail adresine göre veya kullanıcı adınıza göre bulabilir ekleyebilirsiniz.

Bunun yanında Skype kişilerini de engellemek isteyebilirsiniz. Bu konumuzda Skype’de kişi nasıl engellenir bunun hakkında size resimli olarak anlatacağım.

Skype Kişi Engelleme ;

Bilgisayarınızda kullandığınız Skype Kişiyi engellemek için , hangi kişiyi engelleyecek iseniz o kişinin üzerine geliyoruz faremiz ile sağ tuş ile seçenekler bölümünü açılıyor burada ” Bu kişiyi Engelle… ” yazan kısıma basarsanız kişiyi engellemiş oluyorsunuz.

skype kişi engelleme nasıl yapılır

 

İphone Skype Kullananlar için Kullanıcı Nasıl Engellenir ?

 

Skype Kişi Nasıl Engellenir

Engellenecek Kişinin üzerine geliyoruz pencere açıldığında sağ alt köşede … işaretli yere basıyoruz. Daha sonra profile yazan yere basıyoruz tekrar sağ alt köşedeki … işaretli yere basarak açılan penceredeki Block yazan ere basarak kişiyi engellemiş oluyoruz.

 Skype’de Engellenmiş Kişinin Engelini Nasıl Kaldırırız..?

skype kişi engelini kaldırmak

Skype’de Engellediğimiz kişinin profili yanında kırmızı bir engelleme işaretini göreceksiniz. Bu kişinin profil üzerine gelerek faremizin sağ tuşuna tıkladığımızda size bir pencere açılacak burada ” Bu kişinin Engelini Kaldır… ” kısmından engelini kaldırıyoruz.

Diğer Kaldırma yöntemi ise Kişiler > Gelişmiş > Engellenmiş Kişileri Yönet… yazan yerden engellediğiniz kişileri görebilirsiniz buradan kişiyi tekrar listeye eklersiniz.

Tags – Etiketler ;

Skype kişi nasıl engellenir , Skype kullanıcı nasıl engellenir , Skype Engelli kişiyi listeye ekleme , engellenen kişinin engelini kalırma , nasıl engel kaldırılır , skype , block ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{ Güncel } Skype Kişi Nasıl Engellenir ve Kişi Engelli Kaldırılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Mrb,
    Skype’te engellendiğimi nasıl anlayabilirim? IOS Sistemim.. ı phone kullanıcısıyım.. bilgisayarım yok.. mobil kullanıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın