Sponsorlu Bağlantılar

Site anahtar kelime ve açıklamasını öğrenme

22 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, rakip siteleri en iyi şekilde analiz ederek açıklamaları ve başlıkları inceleyerek neler olduğunu görebilir ve size seo açısından yardımcı olacak bilgiler verecek araçlar kullanmalısınız.

Kısaca en iyi rakip site istihbaratı için kullanabileceğiz seo araçlarından biridir. Bu sayede rakip sitelerin oluşturduğu başlıkları inceleyerek size yol gösterecek bir araç olarak Title and Description tool kullanabilirsiniz.

Rakip sitelerin sayfalarını inceledikten sonra elinizde doneler doğrultusunda hareket ederek size kılavuzluk bile edecektir. Bunun için rakiplerin site anahtar kelimelerini ve açıklamalarını kontrol ediniz.

Tavsiye Yazı; Seo Çalışmaları

Bunun için kullanabileceğiniz araçlar arasında “http://seobin.org/” adresinden sitelerin anahtar kelime ve açıklamalarını buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca “https://wmaraci.com/site-analiz” adresi üzerinden de site ile ilgili açıklayıcı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Seo çalışmalarında sitelerin kullandıkları açıklama ve anahtar kelimeler önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın