Sponsorlu Bağlantılar

Şirket { Firma } Bilgilerini Google Maps ( Harita’ya ) Nasıl Eklerim.

5.332 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir işletmeniz var ve müşterilerinize İnternet üzerinden iletişim sağlamak için Google Map kullanmak istiyorsunuz , şirket bilgilerinizi telefon numaralarınızı , adresinizi Google Map yan harita üzerine eklemek ister misiniz ? Böylelikle firmanızın nerede olduğunu görebilecektir. Bu sayede İşletme bilgilerinizi de yerel ağlarda bulmaya da yardımcı olacaktır.

Firmanızı Google Map Üzerine Ekleyin

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi sizinde şirket bilgilerinizi aramalarda map ( harita ) üzerinde iletişim bilgilerini de görmek mobil cihazlarınızda yada web sayfası üzerinde Skype üzerinden direk olarak’da arama imkanı olacaktır. Peki bu özellik’den nasıl faydalanırız.

  • “http://www.google.com/business/#getintouch”  adresinden Google Business Sitesine giriş yapıyoruz.
  • Şirketinize Ait Telefon Numarasını Giriyoruz ” işletme bilgilerini bulunuz ” butonu ile devam ediyoruz.
  • Daha sonra şirket bilgilerinizi dolduruyoruz daha sonra girmiş olduğunuz telefon numarası aranarak size bir doğrulama kodu okunacaktır. Bu kodu PIN kodu yerine yazarak doğrulamayı geçmeniz gerecektir.
  • Doğrulamayı geçince şirket bilgileriniz google haritasına eklenmiş olacaktır ve Onay için size mail yolu ile bilgi gelecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Şirket { Firma } Bilgilerini Google Maps ( Harita’ya ) Nasıl Eklerim. (7 Yorum)

Yorum Yaz

  1. teşekkür ederim adrese posta yolu ile doğrulama yerine telefonla olması daha kolay oldu çok teşekkür ederim

  2. Merhabalar, nedense bana posta yolu ile kod gelecek diyor. 15 gün bekledim gelmedi. sonra tekrar yaptım bütün adımları, yine posta yolu ile gelecek dedi. postanın geleceği kesin olsa beklerim ama herhangi bir şekilde bilgi almanın yolu yok. ne yapmam gerek sizce

  3. Sistem otomatik olarak posta yoluna atıyor beni. Telefon yoluyla nasıl yapacağımı bulamadım ne yazık ki.

  4. posta yoluyla bana geldi bişeyler ama kod nerede yazıyor bulamıyorum üzerinde yazan bazı kodlar var onları giriyorum kabul etmiyor

  5. Adem bey merhabalar. Telefon ile doğrlama her sektorde geçerli değil. Siz hangi sektörde br işletme eklediniz öğrenebilir miyim?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın