WhatsApp

SIM Kartsız Sabit Hat ile WhatsApp Kullanmak

SIM Kartsız Sabit Hat ile WhatsApp Kullanmak

Merhabalar, bu yazımızda SIM kart kullanmadan WhatsApp kullanmak mümkündür? Bunu merak eden kullanıcılarımıza bilgi olarak vermeye çalışacağız.

Dünyaca ünlü popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcılarını yeni gelen özellikle mest etmeye devam etmektedir.

WhatsApp uygulamasını kullanmak için bir telefon numarası yani aktif bir SIM karta ihtiyaç duyulmaktadır. Ama SIM kart olmadan WhatsApp uygulaması da mümkündür.

Bunu genel olarak Kurumsal firmalar, Oteller, AVM veya işletmeler sabit numara ile WhatsApp kullanabilmektedir. Biz bunu örnek veriyoruz ama sabit ev telefonu ile de doğrulama yaptıktan sonra sizde kullanabilirsiniz.

Şimdi SIM kart olmadan WhatsApp kullanmak hakkında bu iş nasıl yapılır, nasıl yapılmış bunu sizlerle paylaşacağız.

SİM KARTSIZ WHATSAPP KULLANMA

Bu iş için iki farklı yöntem anlatacağız. Bunun ilki en çok kullanılan yöntem sabit telefon numaralarında sesli doğrulama yöntemidir.

# Telefonunuza WhatsApp uygulamasını indirin.

# Uygulamayı açın.

# Ülke seçin ve sabit numarayı giriniz.

# 5 dakika kadar standart olan SMS doğrulamanın başarısız olmasını bekleyin.

# Ardından “beni ara” yöntemini seçiniz.

# Sabit numaranız aranarak size bir doğrulama kodu sesli olarak söylenecektir.

# Bu kodu WhatsApp’a girerek doğrulama yapabilirsiniz.

Böylece SIM kart olmadan Telefon’da kullanabilirsiniz. Kurumsal firmaların, işletmelerin çokça tercih ettiği yöntem bu şekildedir.

2- YÖNTEM;

Sim kartsız Whatsapp kullanmak için ikinci yöntemde TextNow uygulamasıdır. Bu yöntem ise uygulamayı indirip kullanmaya başlayacağınız da size bir telefon numarası verecektir.

Bu numarayı WhatsApp uygulamasına giriniz. WhatsApp girdiğiniz bu numaraya doğrulama araması gelecektir. Bu doğrulama aramasındaki kodu uygulamaya girdiğinizde uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu yazımızda SIM kart olmadan WhatsApp kullanma hakkında bilgi verdik. Bu konuda sizlerin de katkılarınız için sayfamızın yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2023-2024-2025-2026-2027

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL