Sponsorlu Bağlantılar

Sık Kullanılan Kişiye E-Mail Kısa Yolu Oluşturma

2.133 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar bu konumuzda ne kadar gereklidir tartışılır bilmiyorum ama Masa üstüne e-posta ( mail ) kısa yol tuşu nasıl eklenir bunu paylaşmak istiyorum.

Günlük Hayat da iş hayatında artık her şey internet üzerinden takip etmek mümkün iş hayatında yazışmalarımızda hatta devlet işlerinde bile Mail kullanımı artı tüm işlerimizde neredeyse mail adresi istenmektedir. Bizde Sık kullandığımız kişilere hızlı bir şekilde erişim Sağlamak için bilgisayarımızın masa üstüne Kişilere göre e-mail kısa yolları oluşturabiliriz. Mail yazmak için adres defterinden bulup ekleyince kadar bu kısa yolları kullanarak daha hızlı bir erişim yapabiliriz.

Bunun için Sizler için Hazırladığım Video izliyebilir ve bir fikir sahibi olabilirsiniz. şimdiden iyi seyirler.

 

yukarıda video’da anlatmaya çalıştığımız konu kısaca iş yeri, ofis veya evinizde e-posta yazışmalarını sıklıkla kullandığınız kişilere kısayol oluşturarak daha hızlı ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayarak mail atabilir ve gönderebilirsiniz. Böylece e-posta adresi kullanımını sık olarak kullandığınız kişilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Umarım video işinize yaramıştır. Sizinde bu konuda sorularınız varsa soru & cevap bölümünden tarafımıza soruları gönderebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın