Sponsorlu Bağlantılar

Programlara Kısayol Tuşu Nasıl Atanır?

537 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kısa ve Öz bilgiler vermeye devam ediyoruz , bu konumuzda bilgisayarınız üzerinde devamlı kullandığınız programlar olabilir , Muhasebeci olabilir , bir desinatör yada operatör olabilirsiniz bilgisayar üzerinde  çok kullandığınız programa kısayol atama işlem içim hemen çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Kullanmak istediğiniz programın üzerine gelerek  fare ile sağ tuş ile özelliklerine geliyorsunuz.

 

Fareniz ile kısayol da ki Yok yazan yere bir kere basarak hangi tuşa kısa yol atamak istiyorsanız o tuşa basıyorsunuz ve otomatik kendiliğinden komut oluşuyor  daha Ctrl + Alt + ile atadığınız tuşa basarak programınızı çalıştırabilirsiniz.

Programa Kısayol Tuşu Nasıl Atanır?

yukarıda sık kullandığınız, sıklıkla kullanılan uygulama ve programa kısayol tuşu nasıl atanır? bunu anlatmaya çalıştık, bilgisayar masaüstünde atadığınız kısayol tuşuna bastığınız’da o program artık kendiliğinden atanacaktır, bu yüzden kısayol tuşu atamadan önce hangi tuşları kısayol olarak atacağınızı iyi hesaplayınız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın