Sponsorlu Bağlantılar

SEO MozRank Nedir?

4.041 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar ile haşır neşir olanlar , web sitesi kuranlar ve web sitesi yöneticisi , sahibi olanlar için gözümüze aşina olan Seo MozRank Nedir? bununla ilgili olarak bilgi vermek istiyorum.

Mozrank Nedir?

Mevcut sahip olduğunuz veya Yöneticiliğini yaptığınız sitenin Seo ( Search Engine Optimization ) kaliye değeri gösteren puanlama sistemidir.

Bu kalite değeri iç bağlantılar h1,h2,h3,h4 gibi kodlar , bununla birlikte dışarıdan sitenize verilen kaliteli sitelerden gelen dofollow linkler ile sitenizi ziyaret eden kullanıcısı sayısı , Domain yaşı , index sayısı , site backlink göre ,sitede geçirdiği süre gibi kriterler Mozrank Değerini belirleyen etkenlerdir.

Mozrank Değeri Nasıl Ölçülür?

Sahip olduğunuz sitenin Mozrank Puanı ölçmek için farklı siteler üzerinde ölçüm yaparak puan derecesini öğrenebilirsiniz.

http://moonsy.com/mozrank/

http://bagics.com/moz-rank.html

adreslerini kullanarak Mozrank Ölçümü yapabilirsiniz , buradaki puanlama durumu 10 üzerinden veya 100 üzerinden yapılmaktadır tercih ettiğiniz siteye göre değişmektedir.

Mozrank Sorgulaması sonrasında sitenizin kalite değerini artırmak için harici sitelerden bu siteler sizin sitenizden farklı ip adreslerinden ve kalite değeri yüksek sitelerden backlink almanızda faydası vardır.

Arama Tags & Etiket ;

Mozrank değeri nasıl ölçülür , Mozrank Puanı nasıl ölçülür , Mozrank Site Değeri , Mozrank değeri ölçümü , mozrank puan ölçümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

SEO MozRank Nedir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Bilgiler için teşekkürler merak ettiğim bir şey var mozrank ile ilgili.
    Ben bir hafta önce backlink çalışmaları yaptım ama puanım değişmedi.
    Mozrank puanı hangi aralıklarla güncelleniyor bilgi verirseniz sevinirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın