Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} mfc110.dll Hatası Nasıl Çözülür?

4.693 views
Sponsorlu Bağlantılar

DLL Dosya Nedir?

Bilgisayar programlarının çalışması için gereken dosyaların bir birlerini tetiklemesi için gerekli dosyalar için oluşturulmuş bir kütüphane dosyalarına dll dosyalar denir. Bu dosyalardan birinin eksik olması veya birinin zarar görmesi ile dll hataları oluşmaktadır.

Dll Dosya Hatası Nasıl Çözülür?

Bir program açmaya çalıştığınızda karşınıza dll eksik veya dll hatası olarak size uyarı penceresi açılacaktır. Bu eksik dll dosyalarını düzenlemek veya bu sorunu ortadan kaldırmak için eksik olarak dll dosyasını bilgisayarınızdaki bit yapısına göre İnternet üzerinden bulmak gerekir. Bu hatalardan biri olan mfc110.dll hatasını çözmek için İnternet üzerinde “http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?mfc110” sitesi üzerinden indirin.

 

mfc110.dll Hatası Nasıl Çözülür?

Bilgisayarınıza indirdiğiniz mfc110.dll dosyasını bilgisayarınızdaki sisteminize göre aşağıdaki dosya içine atınız ve fixleme işlemini gerçekleştirin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz ve Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 mfc110.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz. Tekrar bilgisayarınızı kontrol ediniz.

Arama Tags & Etiket ;

mfc110.dll sorunu nasıl çözülür , mfc110.dll hatası nasıl çözülür , mfc110.dll error , mfc110.dll çözüm , mfc110.dll windows 10 , mfc110.dll windows 7 , mfc110.dll sorunsalı , mfc110.dll hatası düzeltme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} mfc110.dll Hatası Nasıl Çözülür? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın