Sponsorlu Bağlantılar

Seo için advertorial bağlaşım nedir

26 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda “advertorial” bağlantı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Advertorial seo için önemi nedir bunlar üzerinde duracağımız bu paylaşımda daha önce backlink konusunda bilgilendirme yapmıştık.

Sitenize ne kadar çok backlink alırsanız alın sitenizin üst sıralara çıkacağının garantisi yoktur. Bu nedenle az olsun öz olsun mantığını benimsemek gerekecektir. Bunun için kaliteli ve sektörünüzle alakalı siteler üzerinden özgün içerikler yazarak tanıtım yazıları almanız yeterli olacaktır.

Sitenizi referans göstermesi Google algoritmaları sitenizin değerini artıracaktır. Bu alanda do follow link alacağınız dan emin olunuz.

Bazen de haber siteleri üzerinden advertorial reklamlarda işe yaracaktır. Peki nedir bu advertorial hemen bunun hakkında bilgi vermeye çalışalım.

ADVERTORİAL NEDİR?

Advertorial reklam türü reklamı doğrudan sunmak yerine içerikle dikkat çekilir bir yazı ile hem bilgilendirme yapmak, hem de reklam vurgulanmak istenmektedir. Reklamın haber niteliği taşıması amacı güdülmektedir.

Bu nedenle otoriter ve kaliteli haber sitelerinden alacağınız aylık 2 ~3 advertorial reklam haber sitenizin yükselmesini sağlayacaktır.

Sağdan soldan onlarca alacağınız backlink işe pek yaramayacaktır. Bu nedenle advertorial reklam türünü deneyerek gözlemle bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın