Sponsorlu Bağlantılar

Scorp videoları nasıl indirilir?

1.013 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda scorp videosu nasıl indirilir? scorp video indirme konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Son zamanların trend, popüler uygulamalarından biri olan scorp’de 15 saniyelik videoları başlıklar altında paylaşabiliyorsunuz.

Bu paylaşılan videolardan hoşunuza gideni indirip bilgisayarınız da arşiv yapabilirsiniz. Arşiv yapmak içinde tabi ki scorp videolarını indirmek gerekmektedir. Scorp video indirme konusunda bizde elimizden geldiğimiz kadarıyla sizlere bilgi vermeye çalışacağız. 

Scorp video indirme ;

Scorp videosu indirmek için herhangi bir program kullanmaya ihtiyaç duymayacağız. Bu işi kullandığımız tarayıcınızın “incele” yani kısayol tuşu olarak ctrl+üstkrkt+I tuşlarına basarak da işlemi ile indireceğiz. şimdi nasıl yapılır? hemen anlatmaya çalışacağız. 

scorp video indirme işlemi için bilgisayarımıza indireceğimiz video açıyoruz ve video oynatılırken fare’nin sağ tuşu bastığımızda “incele” yazan kısma giriyoruz.

scorp videosu indir adımında ikinci işlem “incele” kısmından sonra kodların olduğu bir sayfamız açılıyor, ctrl+f tuşlarına birlikte asarak arama menüsü açılacaktır.

Arama menüsüne 1 nolu alanda “player.html” kodunu yazarak enter tuşuna basınız ve 2 nolu alanda sarı işaretli alanda bulunacaktır. /tpl/app/player.html menüsü altında 3 nolu alanda public-player-container ng-scope yazan yere bir kere fare ile bastığımız da size http:// ile başlayan videonun url’si gelecektir.

yukarıda 4 nolu alanda http:// ile başlayan url üzerine fare yardımı ile kopyalayın ve bu url tarayıcınızda açınız.

tarayıcıda bu video açtıktan sonra video üzerinde faremizin yardımı ile oynatırken sağ tuş yapıyoruz ve “video olarak kaydet..” butonu ile bilgisayarımıza programsız olarak kayıt ediyoruz.

Birde scorp videolarını indirme konusunda sizlere video anlatım ile nasıl yapılır? nasıl indirilir? bu konuda anlatarak biraz daha faydalı olmaya çalışacağız.

Scorp Video İndir ;

 

  

scorp video indirme işlemini böylece kolay yollardan hiç bir programa ihtiyaç duymadan indiriyoruz, böylece bigisayar da bu kısa videolardan arşiv yapabilir whatsapp, instagram, snapchat’de hikaye olarak bile paylaşabiliriz. Bu konuda sorularını yorum bölümünden tarafımıza gönderebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın