Sponsorlu Bağlantılar

Scope Yardım | Destek Hattı

716 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter’in İnternet üzerinden Mobil App uygulaması ile Canlı Yayın yapma özelliği diyebiliriz, Twitter hesabı ile veya telefon numarası ile açacağınız Scope Hesabı ile Canlı Yayın ( live broadcast ) yayınları ile takipçi sayınızı artırabilirsiniz. 

Bulunduğunuz Lokal bilgilerini kullanarak Dünya’nın bir çok yerinden canlı yayın yapanları izleyebilir, ve o canlı yayın yapan kişiyi takibe alabilirsiniz. Bazen canlı yayın sırasında veya hesap girişlerinde oluşan hatalar, sorunlar yaşanmaktadır. Bizimde bu konu hakkında iyi bir kullanıcı olarak Scope Sorunları hakkında sizlerden gelen sorular, hataların nasıl çözüleceği hakkında bilgiler, ipuçları vermeye çalışacağım. 

şuna’da söylemeden geçmemek gerekir, benim hiç bir Scope ile bağlantım veya müşteri destek uzmanı gibi bir durumum yoktur, sadece yaşadığımız hatalar, sorunlar hakkında deneyimlerimiz olduğu için ve sizler tarafından gönderilen sorulardan yola çıkarak sorunları çözmeye çalışacağız. 

Sizinde yaşadığınız sorunlar için Soru & Cevap bölümünden tarafımıza göndererek sorularını sorabilirsiniz, ben ve diğer üyelerimiz bu konuda bilgisi ve deneyimleri ile soruları çözmeye çalışacaklardır. 

Scope hataları ve sorunları yaşıyorsanız, o zaman hemen sizde soruları göndermeye başlayarak cevap arayabilirsiniz, Ayrıca yorumlar bölümünden problemlerinizi yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Scope Yardım | Destek Hattı (16 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Tel numarasi degisikligi yapayim derken scope baglantimi kestim eski numaramda aktif degil scope hesabima erisim saglayamiyorum lutfen dönüs yaparmisiniz

      • Suan yeni gördum cevabinizi 1 sene olmus twitter baglantisi yoktu. Ama suan yine yeni hattima actigim hesaba giris yapmiyo sadece twitter uzerinden actigim hesaba girebiliyorum

  2. Merhaba bende giriş yapıyorum fakat profil resmimi değiştiremiyorum.hata veriyor sürekli ben yapmam lazım?

  3. Merhabalar telefon numaramı değiştirdim hesaba giriş yapamıyorum. Hesabımı kapatmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  4. Scop ta hiç bir sayfama samsung j7 core telefonum dan giriş yapamiyorum tweitr telefon numarası facebok hesabi hiçbirine giriş yapamiyorum yükleyip kaldırdım herşeyi güncelledim ama giriş yapamiyorum Neden?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın