Sponsorlu Bağlantılar

Scope “Süper Kalp ver” ne demek

399 views
Sponsorlu Bağlantılar

Eski adı Periscope yeni adı adı Scope olan canlı yayın ( live broadcast ) uygulaması olan app uygulamasında yeni gelen güncellemeler ile “Süper Kalp ver” özelliğini görmüşünüzdür Bu özellik nedir? ne işe yarar bu konumuzda kısaca sizlere bunu açıklamaya çalışacağız.

Süper Kalp Nedir?

Super Heart ( Süper kalp ) kısaca uygulama için satın alım diyebiliriz.  Bildiğiniz gibi bir kullanıcı canlı yayına geçtiğinde takipçileri tarafından beğeni için ekrana bir kere dokunmaları halinde kalp gönderebiliyorlar. Bu kalp göndermede bol keseden olduğu için hiç bir sıkıntı yok ne kadar canlı yayında ekrana kadar dokunduğunuzda o kadar kalp gitmektedir. Süper kalp‘de ise bir nevi yayıncılara destek olmak için uygulama içi satın alınan şekilli kalpler göndermek sureti ile canlı yayın yapan kişinin dikkatini çekebilirsiniz.

Bu özelliği kullandığınızda hem maddi olarak destek hem de süper kalp verdiğiniz kişiyi onore etmiş olacaksınız. Böylece süper kalp verme esnasında sizde üst sıralara çıkarak dikkatleri üstünüze çekeceksiniz. 

Peki bu özellik nasıl çalışır? Ücretli satın alacağınız süper kalp özelliği ücreti şimdilik şu şekilde canlı yayın esnasında ekranı yukarı kaldırdığınız da süper kalp ver özelliğini açıyoruz, burada karşınıza göndereceğiniz gif resimleri gibi hareketli kalp çeşitlerini göreceksiniz.

yukarıda kalplerden birini satın almak ve göndermek için kalp seçiyoruz ve hemen üstte Jeton Al butonu kullanıyoruz. Bu buton ile satın alma işlemi için diğer bir pencere açılacaktır.

 

jeton satın alma paketleri gelecektir, Acemi Paketi = 1050 Kalp 3,49 TL , Hayran Paketi = 3500 Kalp  9,99 TL, Taraftar Paketi = 12 000 Kalp 34,99 TL , Kanka Paketi = 30750 Kalp 89,99 TL , Fanatik Paketi = 30 750 Kalp 89,99 TL, Fanatik Paketi = 63 650 Kalp 184,99 TL , Kral Paketi = 132 650 Kalp 349,99 TL olarak Süper Kalp satın alma fiyatları şimdilik bu kadardır.

Paketi  satın alma işlemi için IOS cihazlarda Apple Store üzerinden Andorid Cihazlar için Google Store üzerinden satın alımlar yapılmaktadır. Bu fiyatlara satın alınan süper kalp göndermek normal kalp göndermek gibi cömert olmayacak gibi gelmektedir. Bu nedenle satın alınan jetonlar bol keseden sanırım göndermeyi kimse beklemesin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın