Sponsorlu Bağlantılar

Şarj kabloları hep aynı yerden mi kırılıyor ?

695 views
Sponsorlu Bağlantılar

Şimdiye kadar kullandığınız telefon şarj kabloları hep aynı yerden mi kırılıyor? bu konuda sizde muzdarip misiniz ? o zaman buna bir çözüm yolu bulmaya başlayalım.

şarj kabloları kırılması

Kullandığınız İphone ve Samsung ve diğer şarj kabloları kullana kullana bir yerlerinden mutlaka kırılmakta ve kopmaktadır. Orjinal bir şarj kablosu almaya kalkarsanız bayağı bir para ödemek zorunda kalabilirsiniz , o yüzden elinizde bulunanlara sahip çıkmak gerekiyor bu yüzden bunun pratik olarak bir önlemi almanız gerekebilir. Telefon Şarj Kablosunu koruma altına almak için ;

telefon şarj kablo

Kabloların şarj takılan yeri ile usb ucunun olduğu yerlere kullanmadığınız tükenmez kalem yayını takabilir ve kopmaları engelleye bilirsiniz. Bu size bir pratik bir çözüm yolu olarak sunabilirim. Böylece fuzuli para ödemeden kurtulmuş olabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

kablo kopması , şarj kablo hasarlı , hasar gören kablolar , kablo zarar görmesi , şarj kablo kopması , şarj kablo kırılması , çözüm , onarım , bakım , telefon şarj adaptörü tamiri ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın