Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesabı açarken Buna Dikkat Edin.!!

814 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda intagram hesabı nasıl açılır? veya nasıl kapatılır ? hakkında bilgi yerine instagram hesabı açacağınız zaman dikkat edeceğiniz pratik ve küçük bir bilgi vereceğim.

Bildiğimiz gibi instagram , popüler resim ve video paylaşım sitesidir dünya ve ülkemizde popüler bir şekilde kullanılan bir app uygulamasıdır. Yeni başlayanlar için instagram hesabı açarken dikkat etmek gereken hususlar vardır.

instagram logo

İlk önce yeni bir hesap açtığınızda veya açacağınız da ilk önce güncel kullandığınız bir mail adresini kullanın , yani ben bu hesabı açıyım , açmak için kullanayım demekle bir nevi hesabınızı korumasız hale getiriyorsunuz demektir. Nedeni gelince tarafıma gelen sıkça sorunlardan biri instagram şifresini unuttuklarında kurtarmak için gerekli e posta adresini bilmedikleri bilseler bile şifresini bilmediği hakkında sıkça yaşanan sorunlardır.

O yüzden kullandığınız mail adresinin şifresini ve mail adresinizi sık kullanmıyorsanız mutlaka bir yerlere not alınız. Takipçi sayısı fazla ise ve  paylaşılan resimleri güvenliğinin sağlanması gerekir . Hesabı kapatmak için gerekecektir.

İnstagram ayarlarından telefon numarasınız yazınız ki instagram hesabınızın çalınması veya unutulmasında doğacak sorunları aşmanız için kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın