Sponsorlu Bağlantılar

Sarahah Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır?

4.252 views
Sponsorlu Bağlantılar

2016 sunulan, son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan sarahah uygulamasında çalışma mantığından kısaca bahsederek sarahah şifre sıfırlama konusunda işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız.

Suudi Arabistan kökenli geliştirici ( developer ) tarafından geliştirilmiş Arapça kelimesi Türkçe karşılığı “dürüstlük” ve “dürüst olmak” anlamına gelen bir app uygulamasıdır. Google Play Store ve Apple store üzerinden en çok indirilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Artık şimdi zamanda Facebok, Twitter, Instagram ve Sarahah uygulamaları akıllı telefonlarda olmazsa olmazlardan olan bir uygulamadır. Buraya kadar sarahah uygulaması hakkında bilgi vermeye çalıştık, bu kadar fazla kullanılan uygulamada sarahah parola sıfırlama, yada sarahah unutulan şifreyi geri alma nasıl yapılır? sıfırlama işlemini hangi aşamada olur bunun ipucunu verelim. 

Sarahah Şifre Sıfırlama ;

Kayıp yada unuttuğunuz sarahah parolası için ilk önce “https://www.sarahah.com/Account/Login” adresi üzerinden giriş paneli üzerine gelelim. 

Sarahah login yani giriş panelinde kullanıcı adı veya e-posta adresi ve şifresi alanda “I Forgot my Password” ( Şifremi Unuttum ) yazan yere giriyoruz. 

Yada sarahah şifre sıfırlama link adresini “https://www.sarahah.com/Account/ForgotPassword” direk olarak tarayıcınıza yapıştırarak gidebilirsiniz. 

 

sarahah unutulan parolayı geri alma için kayıt olduğunun mail adresinizi boş alana giriyoruz ve SEND butonu basarak kayıt olduğunuz e-posta adresinize şifre sıfırlama kodu mail olarak gelecektir. 

e-posta kutusunu kontrol ettiğiniz de gelen mail’de “Click here to change your password” kodu gelecektir. bu link üzerinden parola sıfırlama için yeni parola belirleyeceksiniz. 

Yukarıda konumuzda sarahah parolası nasıl sıfırlanır? konusunda siz takipçilere bilgi aktarmaya çalıştık bu konuda takıldığınız konularda yorumlar kısmına veya soru & cevap sayfamızı kullanarak tarafımıza mesaj atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Sarahah Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. sarahah konusunda yardım destek yapabilecek var mı? kullanıcı adı yazdığımda sistem hata veriyor. bazende kullanıcı adı ve şifresi yanlış diyor bu sorunu nasıl çözerim?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın