Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Telefonlarda model ve seri numarasını öğrenme

49 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlere Samsung telefon modeli ve Samsung telefonun seri numarasını bulmak için hangi ayarlar üzerinden kolaylıkla marka ve model seri numarasını öğrenebileceğimizi yazımızda bulabilirsiniz.

Samsung telefonun ayarlar kısmı üzerinden girerek telefonunuzun model numarası, seri numarası öğrenmek oldukça kolaydır.

Telefonunuz ilgili yaşanabilecek teknik arızalar nedeniyle cihazınıza ait seri numara, model numarasına ihtiyaç duyulabilmektedir. Bunun için cihazınızın içinden Ayarlar kısmı üzerinden ihtiyaç duyduğunuz bilgileri ulaşabilirsiniz.

SAMSUNG MODEL NUMARASI SERİ NUMARASINI BULMA

Bu yazımızda ihtiyaç duyulan bilgilere erişebilmek için Ayarlar > Telefon Hakkında > kısmına girerek cihazınızla alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cihaz modem numarası, Seri numarasını evrensel olarak görebilirsiniz. Böylece garanti sorgulamaları, telefonun teknik sorgulamasıyla ihtiyaç duyulan tüm bilgileri bu alandan ulaşabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Samsung seri numarası sorgulaması için gerekli olan bilgilere sahip olmak üzere nereden ve nasıl bulunur, öğrenilir bunu yazımızda sizlerle paylaştık.

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın