Sponsorlu Bağlantılar

Runtime error Hatası ve Çözümü

21.162 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuz’da Runtime error Hatası Nasıl Çözülür konusu üzerinde duracağız , ilk önce Runtime error Hatası nasıl ve ne için oluşur ilk önce bunu inceleyeceğiz. Genel’de bu sorun programların çalışmadığı için alınan ve hatadır.

Microsoft Visual C++ Runtime Library sorunu olarak görünen bu sorun bir programı veya exe dosyası çalıştırılması sırasında yaşamaktadır.Çalışma zamanı hatası çalıştırmak istediğiniz bir programa engel olan başka bir program sorunu olabilir buna program çakışması olarak adlandırabiliriz.

microsoft visual c++

Microsoft Visual C++ Runtime Library Nasıl Düzeltilir?

Bilgisayar Güncellemeleri yapılmış olmasına dikkat ediniz , Windows Update güncellemeleri tam olsun.

Bilgisayar’da kullandığınız programların güncellemelerin yapıldığından emin olunuz.

Ekran Kartı sürücüleri güncellemesini yapınız. Ekran kartı marka ve modeline göre son güncel sürücülerini resmi sitesinden güncelleyin. Ekran Kartı Marka ve Modelini Öğrenmek için buradan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Microsoft Visual C++ programını bilgisayar’dan kaldırınız ve tekrar güncel olanı yükleyin. visual c++ programların düzgün çalışmasını sağlayan bir platformdur.

Windows 7 , Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemleri için Win + R çalıştır penceresini açıyoruz ve bu pencereye msconfig komutunu yazalım.

Burada Başlatma yazan kısımdaki tüm programları kaldırınız , Genel Yazan sekmedeki yerde Seçmeli Başlangıç işaretliyoruz tamam diyoruz ve bilgisayarı yeniden başlatalım.

Microsoft .Net Framework Son sürümünü yükleyin.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Runtime error Hatası ve Çözümü (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Runtime error hatası ben çözdüm. Benim bilgisayarımda nereye açsam Runtime error hatası yazısı çıkıyordu. Clean Master programıyla temizledim. Clean master programının bütün özelliklerini kullandım.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın