Sponsorlu Bağlantılar

Remix OS ( işletim sistemi ) Nasıl Kurulur?

980 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da Android işletim sistemini kullanabilmek için geliştirilmiş sisteme Remix OS işletim sistemi denilmektedir. Bu konumuzda remix işletim sistemi nasıl kurulur? bununla ilgili videolu anlatım yapmaya çalışacağım.

Daha Önceki konularımızda Remix OS Nedir? bunu detaylı olarak anlatmıştım. Şimdi Remix OS for PC Yüklenir ( installation ) bunu anlatmaya geçiyorum.

Remix OS for PC Nasıl Kurulur?

ilk önce Bilgisayarımızın İşletim Sisteminin bit yapısına göre 32 veya 64 bit göre remix os indirmek gerekmektedir. 32 / 64 Bit olduğunu nasıl anlarım? konusunu ayrıca inceleyebilirsiniz.

Bilgisayarımızın bit yapısını öğrendikten sonra “http://www.jide.com/remixos-for-pc” adresi üzerinden bilgisayarımıza dosyaları indirin. Remix OS sistem gereksimleri için neler gerekmektedir.

Remix OS Sistem Gereksimi Nelerdir ;

  • 2 GHz çift çekirdekli işlemci veya üstü
  • 2 GB sistem belleği
  • En az 8 GB boş sabit disk alanı
  • İnternet erişimi olması gerekmektedir.

Bu adımları ve gereksimi sağladıktan sonra şimdi remix operating system nasıl kurulur video anlatıma hemen geçelim. 

Arama Tags & Etiket ;

remix os nasıl kurulur , remix işletim sistemi , remix operating system how install , remix kurulumu , remix yükleme , remix windows 10, remix windows 7 , remix win10 , remix os for pc install , remix os nasıl kurulur videolu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın