Sponsorlu Bağlantılar

Remix OS for PC nedir?

1.057 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlarda , Tablet veye diğer ürünleri kullanabilmek için işletim sistemlerine ihtiyaç vardır. Apple kendi işletim sistemi olan İOS , Samsung , LG veya HTC cihazlar Android işletim sistemlerine , Bilgisayarlar Windows veya Linux tarzı işletim sistemleri kullanabilmektedir. Bunlar sadece örnektir. 

Bazı uygulamalar , programlar bir birinden farklı olarak çalıştığı için her uygulama için kendi işletim sistemlerini kullanmak gerekiyor. Bu konumuzda ise Remix OS for PC nedir? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

remixos-isletim-sistemi

Remix OS for PC Nedir?

Yukarıda ön bilgi verdiğimiz gibi Jide Firması tarafından geliştirilmiş olan ve Android İşletim sistemini Bilgisayar ( Pc ) üzerinde kullanmak için geliştirilmiş bir işletim sistemidir. Android İşletim Sisteminin Masaüstü için uyarlanmış hali denilebilmektedir. 

Remix OS içerisinde milyonlarca uygulamayı barındırır ve tek bir tık ile uygulamayı bilgisayara indirerek kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar arasında popüler uygulamalardan Whatsapp , Facebook gibi günlük hayatımızda kullandığımız uygulamalarda bulunmaktadır.

Kullanımı oldukça kolay olan ve Windows+Chrome OS karışımı bir işletim sistemi diyebiliriz. Remix işletim sistemi resmi sitesi üzerinden “http://www.jide.com/remixos-for-pc” adresi üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Remix OS Nasıl Kurulur? <<< Hemen Öğren

Arama Tags & Etiket ;

remix nedir , remix os nedir , remix os işletim sistemi , Remix OS for Pc Nedir , android bilgisayara nasıl kurulur , Remix işletim sistemi , Remix ne işe yarar , jide remix os

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın