Sponsorlu Bağlantılar

Reklam Engelleyici Adblock ve Alternatif Eklentiler

617 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Adblock alternatif ürünleri araştıracağız. Adblock bildiğimiz gibi tarayıcı kurduğumuz bir eklentidir. Adblock nedir ilk önce bunun hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum ve arkadasın dan ise Adblock alternatif hangi eklentileri kullanabiliriz bunlara bir bakalım.

Adblock Nedir ?

Bilgisayarımıza illegal yollardan bulaşan tarayıcıyı gasp eden , tarayıcı reklamlarını engelleyen , pop-up açılır sayfaları engelleye bilen son derece kullanışlı bir uzantıdır.

Şimdi adblock alternatif ürünleri bir göz geçirelim eğer burada vermediğim , unutuğum Eklentiler olursa yorum sayfasından yazabilir ve diğer arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

Adblock Chrome Eklentisi ; “https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=tr

Adblock Mozilla Eklentisi ; “https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/adblock-plus/

1- Ghostery Eklentisi – Ghostery Plugins

Bu eklenti girmiş olduğumuz web sitelerinde web böceklerini tespit etmeye yarar ve açılır reklam sayfalarını engellemeye yarayan bir plugins ( eklenti ) dir. Diğer bir özelliği ise Bilgi toplayan servisleri engelleyerek hakkınızda bilgi toplanmasın da engellemektedir.

Ghostery Mozilla Eklentisihttps://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/ghostery/

Ghostery Chrome Eklentisi ;https://chrome.google.com/webstore/detail/ghostery/mlomiejdfkolichcflejclcbmpeaniij?hl=tr

2-µBlock Eklenti – µBlock Plugins

Bu Eklentimiz de son derece kullanışlı reklam engelleyici bir sitedir. Cpu ve Ram Dostu olan bu eklenti işlemcinizi ve Raminizi meşgul etmeyecek ve bilgisayarınızın performansını etkilemeyecektir.  Kullanıcı yorumları da olumlu olan bu eklentiyi rahatlık ile kullanabilirsiniz.

µBlock Chrome Eklentisi ;https://chrome.google.com/webstore/detail/%C2%B5block/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm/reviews?hl=tr

Tags – Etiketler ;

adblock nedir , adblock indir , adblock mozilla , adblock chrome , Ghostery nedir , Ghostery mozilla , Ghostery chrome , Ghostery indir , µBlock indir , µBlock nedir , µBlock mozilla , µBlock chrome , tarayıcı reklamları , reklam engelle , açılır reklam , açılır reklam engelle

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın